TURNCLUB IDUNA GENT vzw
Overzicht van wedstrijden internationaal
en nationaal 2019-2020
  • 05 en 06/10/2019 : World Cup Valladolid Spanje
  • 11 en 12/10/2019 : Loulé Cup TRA & DMT Portugal
  • 19 en 20/10/2019 : Kaderweekend
  • 28/11-01/12/2019 : WK TRA TOKYO
  • 05/12-08/12/2019 : WAGC TRA TOKYO
  • 25 en 26/01/2020 : TRA I-niveau DMT A & B niveau: Sint-Gillis-Dendermonde
  • 01 en 02/02/2020 : TRA A & B Niveau: Zonhoven
  • 21 en 22/03/2020 : TRA I-niveau en DMT A & B niveau: Oostende
  • 28 en 29/03/2020 : TRA A & B niveau: Deinze
  • 25 en 26/04/2020 : VK TRA I-niveau en DMT A & B niveau: Varsenare
  • 02 en 03/05/2020 : VK TRA A & B niveau: Ekeren
  • 07/05-10/05/2020 : EK TRA Göteborg Zweden
  • 30 en 31/05/2020 : Groot Belgisch Kampioenschap A & B niveau: Gent

Grote trampoline

I-10 jaar

Medaillewinnaars 2018

Gouden medailles

Demaeyer Laurence en De Witte Kiyano

Oost-Vlaams kampioene

meisjes I-10 jaar

Demaeyer Laurence

Vlaams kampioen

grote trampoline &

Dubbele mini trampoline

DMT I-10 jaar

De Witte Kiyano


Wedstrijduitslagen 2015 :

zondag 18/01/2015: Oost-Vlaams grote trampoline te Eeklo

  • I - 9 jaar: De Witte Kirina : gouden medaille - Oostvlaams kampioene
  • meisjes 12 jaar: Vervondel Serane : zilveren medaille = Vice Oostvlaams kampioene
  • senioren jongens: Baeckeland Nathan : zilveren medaille = Vice Oostvlaams kampioen

Grote trampoline

I-9 jaar

Oostvlaams kampioene De Witte Kirina

Gouden medaille

De Witte Kirina

Vice Oost-Vlaams kampioene

meisjes 12 jaar

Vice Oostvlaams kampioene grote trampoline Vervondel Serane

Vervondel Serane

Vice Oost-Vlaams kampioen

grote trampoline senioren jongens

Vice Oostvlaams kampioen grote trampoline Baeckeland Nathan

Baeckeland Nathan


Wedstrijduitslagen 2014 :

08-09/02/2014 : Oost-Vlaams grote trampoline te Deinze

  • miniemen meisjes: Vervondel Serane : zilveren medaille = Vice Oostvlaams kampioene
  • senioren meisjes: Bogaert Delphine : zilveren medaille = Vice Oostvlaams kampioene
  • senioren jongens: Baeckeland Nathan : zilveren medaille = Vice Oostvlaams kampioen

22-23/02/2014 : West-Vlaams grote trampoline te Ingelmunster

  • miniemen meisjes: Vervondel Serane : 10 de plaats
  • senioren jongens: Baeckeland Nathan : 4 de plaats

Overzicht van wedstrijden nationaal 2013-2014
  • 18 en 19/01/2014: PV 1 TRA
  • 08 en 09/02/2014: PV 2 TRA
  • 22 en 23/02/2014: PV 3 TRA
  • 22 en 23/03/2014: Vlaams kampioenschap TRA-TRS
  • 10 en 11/05/2014 : Belgisch kampioenschap TRA-TRS

Overzicht van wedstrijden nationaal en internationaal 2012-2013
  • 3 en 4/11/2012: David Ward Hunt Cup TRA-DMT-TU Gillingham (GBR)
  • 9 tot 11/11/2012: Cup of Flanders TRA-DMT Gent
  • 13 en 13/01/2013: PV 1 TRA
  • 26 en 27/01/2013: PV 2 TRA
  • 23 en 24/02/2013: PV 3 TRA
  • 16 en 17/03/2013: Vlaams kampioenschap TRA-TRS
  • 4 en 5/05/2013 : Belgisch kampioenschap TRA-TRS

Wedstrijduitslagen 2010 :

zondag 24/01/2010: Oost-Vlaams grote trampoline te Petegem-aan-de-Leie

  • Miniemen jongens : De Ruck Da : zilveren medaille
  • Beloften meisjes : Vermeulen Cato : zilveren medaille
  • Beloften meisjes : Roels Paulien : bronzen medaille
  • Beloften jongens : Baeckeland Nathan : Oostvlaams kampioen
  • Beloften jongens : Bogaert Nicolas : zilveren medaille

Oostvlaams kampioen Nathan Baeckeland

Zilveren medaille Bogaert Nicolas

medaillewinnaars Nathan (1) en Nicolas (2)

Nathan en Nicolas

24/01/2010


Wedstrijduitslagen 2009 :

Turnclub Iduna Gent behaalde in het A-niveau :

7 gouden, 5 zilveren en 3 bronzen medailles goed voor 15 medailles, goed voor 3 provinciale, 1 vlaamse en 2 nationale titels met 9 gymnasten.

zondag 25/01/2009: Oost-Vlaams grote trampoline te Overmere

  • Miniemen jongens : De Ruck Da : zilveren medaille
  • Miniemen jongens : Bogaert Nicolas : bronzen medaille
  • Miniemen meisjes : Bovyn Joyce : Oostvlaams kampioen
  • Miniemen meisjes : Van Speybroeck Ame: zilveren medialle
  • Miniemen meisjes : Vermeulen Cato: 4de plaats
  • Beloften meisjes : Bogaert Delphine: Oostvlaams kampioen
  • Beloften meisjes : Talloen Aida: 4de plaats
  • Beloften meisjes : Roels Paulien: 6de plaats
  • Beloften jongens : Baeckeland Nathan:Oostvlaams kampioen

zondag 15/03/2009: Vlaams kampioenschap grote trampoline te Oostakker

  • Miniemen jongens : De Ruck Da : bronzen medaille
  • Miniemen jongens : Bogaert Nicolas : 6de plaats
  • Miniemen meisjes : Bovyn Joyce : 5de plaats
  • Miniemen meisjes : Van Speybroeck Ame: 11de plaats
  • Miniemen meisjes : Vermeulen Cato: 15de plaats
  • Beloften meisjes : Bogaert Delphine: 5de plaats
  • Beloften jongens : Baeckeland Nathan:Vlaams kampioen

zondag 15/03/2009: Vlaams kampioenschap grote trampoline synchroon te Oostakker

  • Miniemen jongens : De Ruck Da en Bogaert Nicolas : zilveren medaille
  • Miniemen meisjes : Bovyn Joyce en Van Speybroeck Ame :zilveren medaille
  • Beloften meisjes : Roels Paulien en Vermeulen Cato: bronzen medaille

zondag 26/04/2009: Belgisch kampioenschap grote trampoline te Beveren-Waas

  • Miniemen jongens : De Ruck Da : 5de plaats
  • Miniemen jongens : Bogaert Nicolas : bronzen medaille
  • Miniemen meisjes : Bovyn Joyce : 8ste plaats
  • Miniemen meisjes : Van Speybroeck Ame: 10de plaats
  • Beloften meisjes : Bogaert Delphine: 7de plaats
  • Beloften jongens : Baeckeland Nathan:Belgisch kampioen

Wedstrijduitslagen 2008 :

Turnclub Iduna Gent behaalde in het A-niveau :

7 gouden, 3 zilveren medailles goed voor 10 medailles, goed voor 4 provinciale, 1 vlaamse en 2 nationale titels met 13 gymnasten.

uitslagen Oostvlaams kampioenschap :

zondag 02/03/2008: dubbele trampoline te Eeklo

  • Benjamins : De Ruck Da : 9de plaats
  • Miniemen jongens : Baeckeland Nathan : Oostvlaams kampioen
  • Miniemen meisjes : Bogaert Delphine : Oostvlaams kampioen
  • Miniemen meisjes : Tulkens Ashia : 4de plaats
  • Miniemen meisjes : Bovyn joyce: 6de plaats
  • Miniemen meisjes : Van Speybroeck Amelie: 7de plaats
  • Miniemen meisjes : Vermeulen Cato: 8de plaats
  • Miniemen meisjes : Talloen Aida: 9de plaats
  • Miniemen jongens : Bogaert Nicolas: 4de plaats
  • Senioren jongens : Baeckeland Hannes : Oostvlaams kampioen
  • Senioren jongens : Ossieur Willem : zilveren medaille

zondag 24/02/2008: grote trampoline te Oostakker

  • Benjamins : De Ruck Da : 6de plaats
  • Miniemen jongens : Baeckeland Nathan : Oostvlaams kampioen
  • Miniemen meisjes : Bogaert Delphine : zilveren medaille
  • Miniemen meisjes : Talloen Aida: 6de plaats
  • Miniemen meisjes : Vermeulen Cato: 18de plaats
  • Miniemen meisjes : Tulkens Ashia : 19de plaats
  • Miniemen meisjes : Van Speybroeck Amelie: 21ste plaats
  • Miniemen meisjes : Roels Paulien: 24ste plaats
  • Miniemen meisjes : Bovyn joyce: 28ste plaats
  • Miniemen jongens : Bogaert Nicolas: 6de plaats
  • Junioren meisjes : Hallaert Lien : bronzen medaille

Wedstrijduitslagen 2007 :

uitslagen Oostvlaams kampioenschap te Oostakker :

Turnclub Iduna Gent behaalde op dit Oostvlaams kampioenschap in het A-niveau :

6 gouden, 3 zilveren, 2 bronzen goed voor 11 medailles en 6 Oostvlaamse titels met 11 gymnasten.

zaterdag 13/01/2007 : Dubbele mini trampoline

  • Pupillen (gemengd) : De Ruck Da : 5de plaats
  • Miniemen jongens : Baeckeland Nathan : Oostvlaams kampioen
  • Miniemen meisjes : Bogaert Delphine : bronzen medaille
  • Miniemen meisjes : Tulkens Aisha : 5de plaats
  • Beloften jongens : De Groote Benoit : bronzen medaille
  • Junioren meisjes : Hallaert Lien : 6de plaats
  • Senioren jongens : Baeckeland Hannes : Oostvlaams kampioen
  • Senioren jongens : Ringoot Kevin : zilveren medaille
  • Senioren jongens : De Schoenmaker Bert : 4de plaats

zondag 14/01/2007 : Grote trampoline

  • pupillen(gemengd): De Ruck Da : 8ste plaats
  • Miniemen jongens : Baeckeland Nathan : Oostvlaams kampioen
  • Miniemen meisjes : Bogaert Delphine : Oostvlaams kampioen
  • Miniemen meisjes : Tulkens Aisha : 4de plaats
  • Beloften jongens : De Groote Benoit : zilveren medaille
  • Junioren meisjes : Hallaert Lien : 7de plaats
  • Senioren jongens : Piron Joenathan : Oostvlaams kampioen
  • Senioren jongens : Ringoot Kevin : zilveren medaille
  • Senioren meisjes : Kolcu Batanay : Oostvlaams kampioen

Bronzen medaille

dubbele mini trampoline miniemen meisjes

bronzen medaillewinnaar dubbele minitrampoline Delphine Bogaert

Bogaert Delphine

Oostvlaams kampioen

dubbele mini trampoline miniemen jongens

Oostvlaams kampioen dubbele mini trampoline miniemen jongens Nathan Baeckeland

Baeckeland Nathan

bronzen medaille

dubbele mini trampoline beloften jongens

Bronzen medaillewinnaar dubbele mini trampoline beloften jongens De Groote Benoit

Benoit De Groote


Oostvlaams kampioen

dmt senioren jongens Hannes Backeland

Oostvlaams kampioen Dubbele mini trampoline senioren jongens Baeckeland Hannes en Zilveren medaillewinnaar Ringoot Kevin

en zilveren medaille

Ringoot Kevin

Oostvlaams kampioen

grote trampoline miniemen jongens

oostvlaams kampioen grote trampoline miniemen jongens Nathan Baeckeland

Baeckeland Nathan

Oostvlaams kampioene

grote trampoline miniemen meisjes

Oostvlaams kampioene grote trampoline miniemen meisjes Bogaert Delphine

Bogaert Delphine


Zilveren medaille

grote trampoline

Zilveren medaillewinnaar grote trampoline beloften jongens De Groote Benoit

Benoit De Groote

Oostvlaams kampioene

trampoline senioren meisjes

Oostvlaams kampioene grote trampoline senoiren meisjes Kolcu Batanay

Kolcu Batanay

Oostvlaams kampioen Piron

Joenathan tra senioren jongens

Oostvlaams kampioen grote trampoline senioren jongens Piron Joenathan en zilveren medaille Ringoot Kevin

zilveren medaille Ringoot Kevin


Voor de volledige wedstrijdresultaten kan u steeds terecht op www.gymfed.be