TURNCLUB IDUNA GENT vzw
WEDSTRIJDUITSLAGEN 20l9
zowel in het A-niveau als in het B-niveau
grote trampoline en dubbele mini trampoline
27 en 28 april 2019
Vlaams kampioenschap trampoline individueel en trampoline synchroon
Vlaams kampioen grote trampoline individueel Delphine Bogaert

Vlaams kampioene Delphine Bogaert

Vlaams kampioen grote trampoline individueel Laurence De Demaeyer

Vlaams kampioene Delphine Bogaert

Vice-Vlaamse kampioenen grote trampoline synchroonspringen :
De Witte Kirina en De Witte Kiyano

Vice Vlaams kampioenen De Witte Kirina en De Witte Kiyano

PROFICIAT aan onze KAMPIOENEN 2019




Wedstrijduitslagen 2015 :

Provinciaal 2 : Antwerps kampioenschap grote trampoline 08/03/2015 te Dendermonde

I - 9 jaar: De Witte Kirina : gouden medaille

meisjes 12 jaar : Vervondel Serane : 7de plaats

Provinciaal 1 : Oost-Vlaams kampioenschap grote trampoline 18/01/2015 te Eeklo

I - 9 jaar: De Witte Kirina : gouden medaille - Oostvlaams kampioene

meisjes 12 jaar : Vervondel Serane : zilveren medaille = Vice Oostvlaams kampioene

senioren jongens : Baeckeland Nathan : zilveren medaille = Vice Oostvlaams kampioen


Wedstrijduitslagen 2014 :

Vlaams kampioenschap 22/3/2014

senioren meisjes : Bogaert Delphine : 10de plaats

senioren jongens : Baeckeland Nathan : 2de plaats

Provinciaal 3 : 22/2/2014 te Ingelmunster

miniemen meisjes : Vervondel Serane : 10de plaats

senioren jongens : Baeckeland Nathan : 4de plaats

Provinciaal 2 : 8/2/2014 te Deinze :

miniemen meisjes : Vervondel Serane : 2de plaats

senioren meisjes : Bogaert Delphine : 2de plaats

senioren jongens : Baeckeland Nathan : 2de plaats


Wedstrijduitslagen 2013 :

Vlaams kampioenschap 16/3/2013 te Oostakker:

benjamins i : Vervondel Serane : 20ste plaats

junioren meisjes : Bogaert Delphine : 9de plaats

junioren jongens : Baeckeland Nathan : 1ste plaats

Provinciaal 3 : 23/2/2013

benjamins i : Vervondel Serane : 5de plaats

miniemen meisjes : Rooms Kaat : 2de plaats

junioren meisjes : Bogaert Delphine : 2de plaats

junioren jongens : Baeckeland Nathan : 1ste plaats

Provinciaal 1 : 12/1/2013 te Assebroek :

benjamins i : Vervondel Serane : 22ste plaats

miniemen meisjes : Rooms Kaat : 8ste plaats

junioren meisjes : Bogaert Delphine : 11de plaats

junioren jongens : Baeckeland Nathan : 1ste plaats


Wedstrijduitslagen 2012 :

Vlaams kampioenschap 24/3/2012 te Ingelmunster :

preminiemenjongens : Demetter Jaro : 1 ste plaats

Provinciaal 3 : 13/3/2012 te Ingelmunster

preminiemen meisjes : Rooms Kaat : 6 de plaats

preminiemenjongens : Demetter Jaro : 1 ste plaats

junioren jongens : Baeckeland Nathan : 10de plaats

Provinciaal 1 : 21/1/2012 : Sint-Gillis :

preminiemen meisjes : Rooms Kaat : 3 de plaats

preminiemenjongens : Demetter Jaro : 1 ste plaats

junioren meisjes : Bogaert Delphine : 1ste plaats

junioren meisjes : Roels Paulien : 4de plaats

junioren jongens : Baeckeland Nathan : 1ste plaats


Wedstrijduitslagen 2011 :

Vlaams kampioenschap 26/3/2011 te Mortsel

beloften meisjes : Bovyn Joyce : 8ste plaats

junioren meisjes : Bogaert Delphine : 5de plaats

Provinciaal 3 : 19/2/2011 te Veerle Antwerpen:

benjamins i jongens : Demetter Jaro : 2de plaats

benjamins i meisjes : Rooms Kaat : 24de plaats

beloften meisjes : Bovyn Joyce : 3de plaats

junioren meisjes : Bogaert Delphine : 3de plaats

junioren meisjes : Roels Paulien : 11de plaats

junioren jongens : Baeckeland Nathan : 1ste plaats

Provinciaal 2 : 5/2/2011 te Bierbeek

benjamins i jongens : Demetter Jaro : 4de plaats

benjamins i meisjes : Rooms Kaat : 31de plaats

beloften meisjes : Bovyn Joyce : 6de plaats

junioren meisjes : Bogaert Delphine : 4de plaats

Provinciaal 1 : 22/1/2011 te Merelbeke

benjamins i jongens : Demetter Jaro : 2de plaats

benjamins i meisjes : Rooms Kaat : 7de plaats

beloften meisjes : Bovyn Joyce : 3de plaats

junioren meisjes : Bogaert Delphine : 1ste plaats


Wedstrijduitslagen 2010 :

Vlaams kampioenschap 13/3/2010

miniemen jongens : De Ruck Dairo : 2 de plaats

beloften meisjes : Bogaert Delphine : 2de plaats

beloften meisjes : Vermeulen Cato : 11de plaats

beloften meisjes : Roels Paulien : 14 de plaats

beloften jongens : Baeckeland Nathan : 1st plaats

beloften jongens : Bogaert Nicolas : 4de plaats

Provinciaal 3 : 6/2/2010 te Veerle Antwerpen:

miniemen jongens : De Ruck Dairo : 3 de plaats

beloften meisjes : Bogaert Delphine : 2 de plaats

beloften meisjes : Vermeulen Cato : 7 de plaats

beloften meisjes : Roels Paulien : 9de plaats

beloften jongens : Baeckeland Nathan 1ste plaats

Provinciaal 2 : 23/1/2010 te Petegem aan de Leie:

miniemen jongens : De Ruck Dairo : 2 de plaats

beloften meisjes : Vermeulen Cato : 2 de plaats

beloften meisjes : Roels Paulien : 3 de plaats

beloften jongens : Baeckeland Nathan : 1ste plaats

beloften jongens : Bogaert Nicolas : 2 de plaats

Provinciaal 1 : 9/1/2010 te Ingelmunster:

miniemen jongens : De Ruck Dairo : 3 de plaats

beloften meisjes : Bogaert Delphine : 5de plaats

beloften jongens : Bogaert Nicolas : 6de plaats

beloften jongens : Baeckeland Nathan : 1st plaats