TURNCLUB IDUNA GENT vzw

Wedstrijduitslagen Belgische kampioenschappen 2019 :

Belgisch  Kampioenschap   2019


19 mei 2019 Belgisch kampioenschap Grote trampoline Individueel
in Dendermonde
Belgisch kampioen grote trampoline individueel Kiyano De Witte

Belgisch kampioen TRA INDIVIDUEEL De Witte Kiyano

Belgisch kampioen grote trampoline individueel Laurence Demaeyer

Belgisch kampioen TRA INDIVIDUEEL Laurence Demaeyer


19 mei 2019 Belgisch kampioenschap Grote trampoline Synchroonspringen
in Dendermonde
Bronzen medaille grote trampoline synchroon
Kirina De Witte en Kiyano De Witte

Bronzen medaille winnaars De Witte Kiyano en De Witte Kirina


18 mei 2019 Belgisch kampioenschap Grote trampoline
in Dendermonde
Bronzen medaille grote trampoline
Bogaert Delphine

Bronzen medaille Bogaert Delphine


26 mei 2019 Belgisch kampioenschap Dubbele mini trampoline in Zonhoven
Vice Belgisch kampioen dubbele mini trampoline Kiyano De Witte

Vice Belgisch kampioen DMT De Witte Kiyano


Wedstrijduitslagen Belgische kampioenschappen 2014 :

Grote trampoline individueel : 10-11/05/2014

senioren jongens: Baeckeland Nathan: gouden medaille


Deelnemers Belgisch kampioenschap TRA INDIVIDUEEL 2019

BK TRA INDIVIDUEEL De Witte Kiyano


Grote trampoline

senioren jongens

Belgisch kampioen Baeckeland Nathan

Belgisch kampioen 2014

Baeckeland Nathan


Wedstrijduitslagen Belgische kampioenschappen 2013 :

Grote trampoline individueel : 04-05/05/2013

junioren meisjes: Bogaert Delphine: 8ste plaats

junioren jongens: Baeckeland Nathan: gouden medaille

Grote trampoline

junioren jongens

Belgisch kampioen Baeckeland Nathan

Belgisch kampioen 2013

Baeckeland Nathan


Wedstrijduitslagen Belgische kampioenschappen 2012 :

Grote trampoline individueel : 28/04/2012-29/04/2012

preminiemen jongens: Demetter Jaro : gouden medaille


Belgisch kampioen Demetter Jaro

gouden medaillewinnaar Jaro Demetter

Demetter jaro

29/04/2012


Wedstrijduitslagen Belgische kampioenschappen 2011 :

Grote trampoline individueel : 30/04/2011-01/05/2011

beloften meisjes: Bovyn Joyce : 6de plaats

junioren meisjes: Bogaert Delphine : 9de plaats

junioren jongens : Baeckeland Nathan : 5de plaats


Wedstrijduitslagen Belgische kampioenschappen 2010 :

Grote trampoline individueel : 22/5/2010

miniemen jongens: De Ruck Dairo : 3de plaats

beloften meisjes: Bogaert Delphine : 12de plaats

beloften jongens : Baeckeland Nathan : 1ste plaats

Grote trampoline Synchroon

beloften meisjes: Roels Paulien - Vermeulen Cato : 3de plaats

beloften meisjes: Bogaert Delphine - Verleysen Lauren : 5de plaats

beloften jongens : Baeckeland Nathan - Bogaert Nicolas : 3de plaats


Wedstrijduitslagen Belgische kampioenschappen 2007 :

Turnclub Iduna Gent behaalde op de Belgische kampioenschappen op 21 april en 22 april 2007 in het trampolinespringen dubbele mini trampoline,grote trampoline synchroon en individueel in het A-niveau : 5 gouden, 4 zilveren en 1 bronzen medaille, goed voor 5 Belgische titels. De volgende gymnasten namen deel :

  • miniemen meisjes : Tulkens Aisha
  • miniemen meisjes : Bogaert Delphine
  • miniemen jongens : Baeckeland Nathan
  • beloften jongens : De Groote Benoit
  • junioren meisjes : Hallaert Lien
  • senioren meisjes : Kolcu Batanay
  • senioren jongens : Baeckeland Hannes
  • senioren jongens : Piron Joenathan
  • senioren jongens : Ringoot Kevin

Dubbele mini trampoline op zaterdag 21 april 2007 te Beveren

Dubbele mini trampoline

miniemen jongens

Belgisch kampioen Baeckeland Nathan

Belgisch kampioen 2007

Baeckeland Nathan

Dubbele mini trampoline

miniemen meisjes

Zilveren medaille Bogaert Delphine

Zilveren medaille 2007

Bogaert Delphine


grote trampoline synchroon op zondag 22 april 2007 te Beveren

grote trampoline synchroon

senioren jongens

">Belgische kampioenen senioren jongens Piron Joenathan en Ringoot Kevin

Belgische kampioenen 2007

Piron Joenathan en Ringoot Kevin

grote trampoline synchroon

senioren meisjes

Belgische kampioenen senioren meisjes KOlcu Batanay en Patrouille Lynn

Belgische kampioenen 2007

Kolcu Batanay Turnclub Iduna Gent

Patrouille Lynn Rust Roest Brugge


grote trampoline synchroon

junioren meisjes

Zilveren medaille voor Hallaert Lien en Zeebroeck Stacey

Zilveren medaille

Hallaert Lien Turnclub Iduna Gent

Zeebroeck Stacey Rust Roest Brugge

grote trampoline synchroon

jongeren jongens

zilveren medaille Baeckeland Nathan en De Groote Benoit

zilveren medaille 2007

Baeckeland Nathan en De Groote Benoit